Kosmetika

V saloně pracuji s profesionální německou kosmetikou ALCINA, která má více než stoletou tradici. Nabízí kompletní sortiment pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. Ze široké škály přípravků je možno vybrat ošetření pro každý typ pleti dle stavu a aktuálních potřeb.

 

CENÍK SLUŽEB

  • OŠETŘENÍ MLADÉ PROBLÉMOVÉ PLETI

Čistící ošetření mladé a k akné náchylné pleti. Cílem je pleť důkladně vyčistit, zklidnit, ale i léčit, abychom zabránili vzniku nových komedonů.

Ošetření obsahuje:

-odlíčení pleti, peeling (dle potřeby), čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, mechanické ruční dočištění, aplikace ampule, aplikace pleťové masky, závěrečný krém

Barvení obočí nebo řas není součástí tohoto ošetření, přidat je lze za příplatek.

Cena: 500 Kč

Doba trvání: cca 60 minut

 

 

  • STANDARTNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Hydratační, klidnící, regenerační péče volená individuálně podle aktuálního stavu a potřeb pleti.

Ošetření obsahuje:

-odlíčení pleti, peeling (dle potřeby), čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, dle potřeby mechanické dočištění, aplikace séra nebo ampule a zapracování pomocí ultrazvukové špachtle, masáž obličeje a dekoltu, aplikace pleťové masky, masáž a zábal rukou, závěrečný krém

Součástí ošetření může být i úprava a barvení obočí a řas, epilace v obličeji, popřípadě lehké denní líčení. Tyto úkony jsou součástí ošetření a cenu ošetření nenavyšují.

Cena: 850 Kč

Doba trvání: cca 120 minut

 

 

  • SPECIÁLNÍ KOLAGENOVÉ OŠETŘENÍ

Aplikují se přípravky s kolagenem, které minimalizují tvorbu vrásek a zároveň pleť hydratují. Při ošetření se nanáší speciální kolagenová vlies-maska. Ta díky kombinaci účinných látek navrací pleti pružnost, dodává pleti hydrataci a zmírňuje podráždění.

Ošetření obsahuje:

-odlíčení pleti, peeling (dle potřeby), čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, dle potřeby mechanické dočištění, aplikace séra nebo ampule a zapracování pomocí ultrazvukové špachtle, masáž obličeje a dekoltu, aplikace kolagenové vlies-masky, masáž a zábal rukou, závěrečný krém

Součástí ošetření může být i úprava a barvení obočí a řas, epilace v obličeji, popřípadě lehké denní líčení. Tyto úkony jsou součástí ošetření a cenu ošetření nenavyšují.

Cena: 1000 Kč

Doba trvání: cca 120 minut

 

Během kosmetického ošetření Vám ráda pomůžu s výběrem přípravků na domácí péči dle potřeb Vaší pleti.

 

 

Ultrazvuková špachtle

Špachtle funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací. Jemné pulsy masírují pokožku, čímž aktivují v pleti kolagenová a elastická vlákna a navracejí pokožce přirozenou pružnost. Špachtle šetrně a velmi účinně hloubkově čistí póry a odstraňuje odumřelé buňky. Zajišťuje prevenci proti akné a celkové zlepšování kvality pleti. Zajišťuje také lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků. Výsledkem je hladká, projasněná a čistá pleť.

 

Z časových důvodů bohužel nejsem schopná objednávat samostatně na malé služby, jako je barvení obočí a řas. Ráda Vám ale barvení poskytnu při kosmetické péči.

 

V salonu je také možné zakoupit přípravky značky ALCINA nebo dárkovou poukázku.

 

kosmetika

Otvírací doba

Pondělí až Pátek
8:00 - 18:00
a dle objednávek

***

Sobota
dle objednávek

Kontakt

Adresa:

Kadeřnictví Pohoda

Na Příkopě 797
75501 Vsetín