Kosmetika

V salonu pracuji s certifikovanou přírodní kosmetikou ANNEMARIE BÖRLIND.

- je bez parabenů, parafínů, silikonů, PEG, SLS, SLES, ropných derivátů, silikonových olejů, syntetických vůní a barviv, konzervačních látek a bez živočišných výtažků

- obsahuje rostlinné extrakty pocházejícími převážně z ekologického zemědělství

- je vyráběná v Německu a k její výrobě je použita vlastní chemicky neošetřená termální voda z Černého lesa bohatá na minerální látky

- vyvíjena je nejmodernějšími technologickými způsoby a zaručuje vysokou účinnost s viditelnými výsledky

- zodpovědně zachází s přírodními zdroji a dbá na jejich udržitelnosti

- používá ekologické, snadno odbouratelné nebo skleněné obaly

 

TYPY OŠETŘENÍ

  • OŠETŘENÍ PROBLEMATICKÉ PLETI

Jedná se o ošetření převážně mladé pleti, která má sklony k akné. Cílem je pleť důkladně vyčistit, zklidnit, ale i léčit, abychom zabránili vzniku nových komedonů a dlouhodobě pomohli ke zlepšení jejího stavu.

 

Ošetření obsahuje:

- Odlíčení pleti, peeling (dle potřeby), čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, mechanické ruční dočištění, aplikace séra a pleťové masky, závěrečný krém.

Součástí může být také úprava a barvení obočí a řas nebo lehké denní líčení.

Přípravky této péče jsou vždy voleny individuálně dle aktuálního stavu pleti.

 

Cena: 800 Kč

Doba trvání: 60 – 90 minut

 

  • KOMPLEXNÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Jedná se o kompletní relaxační péči o pleť. Při této dvouhodinové kúře se budu snažit vyhovět potřebám Vaší pleti a zároveň vykouzlit ideální atmosféru pro odpočinek.

První část péče je zaměřena na odstranění nečistot, odumřelých buněk a čištění pórů. Poté následuje část druhá, která je spíše relaxační. V té se budete moci naplno uvolnit a užít si masáž obličeje, dekoltu a rukou. Pomocí pleťových sér a masek bude pleť mimo jiné doplněna o potřebnou výživu.

 

Ošetření obsahuje:

- Odlíčení pleti, peeling (dle potřeby), masáž hlavy, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, mechanické dočištění, aplikace séra, masáž obličeje a dekoltu, aplikace pleťové masky, masáž rukou, závěrečná péče.

Součástí může být také úprava a barvení obočí a řas nebo lehké denní líčení.

 

Cena ošetření: 1080 Kč

Doba trvání: 120 minut

 

 

Ultrazvuková špachtle

Špachtle funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací. Jemné pulsy masírují pokožku, čímž aktivují v pleti kolagenová a elastická vlákna a navracejí pokožce přirozenou pružnost. Špachtle šetrně a velmi účinně hloubkově čistí póry a odstraňuje odumřelé buňky. Zajišťuje prevenci proti akné a celkové zlepšování kvality pleti. Zajišťuje také lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků. Výsledkem je hladká, projasněná a čistá pleť.

 

Z časových důvodů bohužel nejsem schopná objednávat samostatně na malé služby, jako je barvení obočí a řas. Ráda Vám ale barvení poskytnu při kosmetické péči.

 

V salonu je také možné zakoupit přípravky značky ANNEMARIE BÖRLIND nebo dárkovou poukázku.

 

kosmetika

Otvírací doba

Pondělí až Pátek
8:00 - 18:00
a dle objednávek

***

Sobota
dle objednávek

Kontakt

Adresa:

Kadeřnictví Pohoda

Na Příkopě 797
75501 Vsetín